search
top

Dołącz do konsultantów Oriflame i osiągnij sukces!

Znalezienie pracy, która nie tylko przyniesie Ci stały dochód ale też zawodową satysfakcję to cel, do którego dąży dziś coraz więcej osób. Zbudowanie własnej kariery w branży, która faktycznie Cię interesuje to najlepszy sposób na utrzymanie zainteresowania własną pracą przez wiele lat, a więc tym samym czerpanie z niej jak największych korzyści. Marzysz o własnym biznesie, elastycznych godzinach pracy, kontroli nad własnymi zarobkami i możliwościami rozwoju? Dołącz do konsultantów Oriflame i osiągnij sukces na jednym z najlepiej rozwijających się dziś rynków.

Na czym polega współpraca z Oriflame?

Świadomość istnienia marki Oriflame i możliwości pracy w charakterze konsultanta mają chyba wszyscy, którzy choć w minimalnym stopniu interesują się kosmetykami. Czy wiesz jednak na czym właściwie polega praca z Oriflame i że nie musi być jedynie pracą dorywczą, przynoszącą miesięcznie od kilkudziesięciu do kilkuset złotych zysku? To właśnie możliwość elastycznej pracy i dostosowania zarobków do własnych potrzeb są jedną z kwestii, które konsultantki pracujące z marką od lat cenią bardzo wysoko.

W tradycyjnym modelu współpracy, dołączając do Oriflame każdy konsultant otrzymuje na swoje ręce aktualny katalog produktów, który może rozdać w swoim kręgu znajomych zbierając od nich zamówienia na interesujące je produkty. Zamówienia takie realizuje następnie przez swoje konto na stronie Oriflame, zyskując 20% kwoty od każdego zamówienia dla siebie. W praktyce więc im więcej zamówień złożysz, tym więcej zarobisz, a budując pozytywne relacje ze swoimi klientami masz szansę szybkiego rozwoju na lokalnym rynku i tym samym budowy własnej pozycji jako konsultanta. To jednak dopiero pierwszy krok w rozwoju Twojej kariery.

Zarabiaj więcej, pracując tak jak lubisz

Zdjęcia gierzkiewicz.pl

Oriflame nie ogranicza swoich konsultantów do pracy przy sprzedaży kosmetyków i w rzeczywistości oferuje im na każdym kroku możliwość rozwoju kariery w kierunku, który na daną chwilę odpowiada im najbardziej. Dzięki temu, że na pracę możesz poświęcić tyle czasu ile chcesz i to Ty odpowiadasz za wysokość swoich zarobków, marka nie ogranicza Cię w budowaniu własnej kariery i pozycji rynkowej. Współpracę z Oriflame możesz traktować jako zajęcie dorywcze, ale też uznać za szansę na osiągnięcie sukcesu w dość niekonwencjonalny i całkiem wygodny sposób. Oriflame nie jest typową pracą na etacie, która zabiera Twój cenny czas rodzinny, nie pozwala na wyjazdy czy zbudowanie porządnych oszczędności. Z kilkuset złotych, które zarobisz jako początkujący konsultant możesz po czasie dojść do wynagrodzenia znacznie przekraczającego średnią krajową. Wystarczy, że obok sprzedaży zaczniesz rozwijać własną sieć sprzedażową!

Korzyści z pracy w Oriflame

Możliwość rozbudowy własnej sieci sprzedażowej i uczestnictwa w programie biznesowym to najlepszy pomysł, na jaki mogła wpaść marka chcąca zatrzymać swoich najlepszych konsultantów na dłużej, oferując im ciekawe możliwości awansu. Dołączając do programu biznesowego możesz stać się tzw. Sponsorem, który buduje własny zespół konsultantów, a po czasie może awansować na managera, dyrektora czy jeszcze wyższe funkcje związane z zarządzaniem zespołem. Każdy tego typu awans to oczywiście wyższe dochody, ale też mnóstwo korzyści pozafinansowych. Wyjazdy służbowe, prestiżowe szkolenia, comiesięczne premie czy wreszcie możliwość pracy z ciekawymi ludźmi z całego świata to coś, o czym zakładając własny biznes można często pomarzyć. Oriflame pozwala realizować własne plany pod swoimi skrzydłami, dając Ci szansę rozwoju i czerpania pełnej satysfakcji z sukcesu zawodowego.

Decydując się na współpracę z Oriflame możesz spoglądać od razu w stronę wspomnianych wyżej perspektyw, choć warto pamiętać że dla początkującego konsultanta mogą być one nieco odległe. Nie oznacza to jednak, że dołączając do Oriflame nic nie zyskujesz – wręcz przeciwnie! Nie musisz mieć doświadczenia w sprzedaży, by stać się dobrym konsultantem i rozwijać swoją karierę.Dzięki tworzeniu większych zespołów, każdy konsultant zyskuje wsparcie i pomoc w rozwoju oraz dostęp do całego szeregu przydatnych szkoleń, które pomogą Ci budować własny sukces. Co więcej, zyskujesz dostęp do ciekawych zniżek na dobrej jakości kosmetyki, których działanie doceniają dziś ludzie na całym świecie. Im więcej o nich wiesz, tym łatwiejsza będzie ich sprzedaż, a to przecież dzięki niej zarabiasz więcej bez wkładania w pracę nadludzkiego wysiłku.

Chcesz uzupełnić swój dochód ciekawą pracą dorywczą, a może szukasz nowego sposobu na zbudowanie własnej kariery i osiągniecie zawodowego sukcesu? Rekrutacja na konsultantów Oriflame odbywa się nieustannie – wypełnij formularz, dołącz do Oriflame i od razu zacznij zarabiać. Sukces jest na wyciągnięcie ręki!

top