search
top

Pomysły na wyjazd integracyjny

Wyjazdy integracyjne to bardzo ważny aspekt działania każdego zespołu. Istotne by grupę ludzi oprócz pracy łączyły wspólne przeżycia. W ten sposób zwiększamy morale naszego zespołu i pozwalamy na zwiększenie wyników. Zostało udowodnione naukowo, że zespoły dobrze ze sobą zintegrowane osiągają znacznie lepsze wyniki. Warto wiec zastanowić się nad dobrymi pomysłami na wyjazd integracyjny dla pracowników naszej firmy. Oczywiście planując wyjazd integracyjny powinniśmy przemyśleć możliwe oczekiwania naszego zespołu i wybrać takie aktywności, w których uczestnicy będą czuć się komfortowo.

Z militarnym zacięciem

Istnieje szeroka oferta dotycząca atrakcji związanych z militariami. Możemy wykupić sesję w paintballa. Paintball to gra, w której używa się pistoletów strzelających bańkami z farbą. Innym doskonałym sposobem na integrację jest lasertag. W tym wypadku wykorzystuje się broń, która strzela nieodczuwalną wiązką lasera. Możemy też zdecydować się na wspólny wyjazd na strzelnicę, gdzie umożliwimy zespołowi strzelanie z prawdziwej broni. Wszystko zależy od preferencji naszych pracowników.

W terenie

Wyjazdy w teren nie muszą być nudne i kończyć się na zwiedzaniu z przewodnikiem. Wspólne chodzenie po grotach z wykwalifikowanym przewodnikiem — grotołazem może okazać się niezapomnianą atrakcją. Innym świetnym pomysłem może okazać się wspólna wyprawa rowerowa leśnymi szlakami. Tereny nadmorskie bogate są właśnie w taką ofertę. Popularnością wśród uczestników integracji może cieszyć się także jazda quadem. Dla bardziej spokojnych grup polecamy wybrać się na spływ kajakowy w dół rzeki. Oczywiście w terenach nizinnych — spływ okaże się powolny. Zwolennicy silnych emocji swój żywioł znajdą w górskich spływach. Każda z tych aktywności niesie za sobą niezapomniane emocje i nowe doświadczenia.

Wspólny powrót do dzieciństwa

Niezapomnianym przeżyciem z dzieciństwa jest rozwiązywanie zagadek. Kto z nas nie marzył o tym, by znaleźć się w pokoju pełnym zagadek lub rozwikłać skomplikowane śledztwo. To wszystko mamy teraz na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że zabierzemy nasz zespół do escape roomu. Oferta escape roomów jest bardzo szeroka. Ich tematyka to nie tylko historie z dreszczykiem. Czasami wystarczy nieco zdolności logicznego myślenia i znajomości świata, by wydostać się z pokoju zagadek. Innym doskonałym sposobem na odświeżenie sobie dziecięcych czasów jest wyjście do parku trampolin. To doskonałe odpowiedniki wielkich hal — dziecięcych bawialni. Parki trampolin posiadają różnego rodzaju baseny z piankami, wyskocznie i wiele innych atrakcji, które sprawdza się podczas grupowej integracji.

Integracyjna kolacja firmowa

Czasami proste rozwiązania potrafią być najtrafniejsze. Wyjście z pracownikami na kolację firmową umożliwi swobodną rozmowę i dokładniejsze poznanie się. Dodatkowym urozmaiceniem byłby wyjazd do innego miasta i zorganizowania przyjęcia w postaci eleganckiej kolacji. Organizując taką kolację z restauracji hotelowej nikt nie musi martwić się o powrót do domu. Na drugi dzień można wybrać się na zwiedzanie nowego miejsca.

Jednym z polecanych kierunków jest Kraków. Jest to miasto z bogatymi atrakcjami dla osób w każdej grupie wiekowej. Kolacjami i przyjęciami okolicznościowymi w Krakowie zajmuje się Hotel Estera, w którym również można zarezerwować nocleg dla siebie i swoich pracowników.

top