search
top

Sposób na udaną imprezę integracyjną

Prowadząc firmę i zatrudniając pracowników, musimy dbać nie tylko o biznes, ale i wzajemne relacje w przedsiębiorstwie. Od tego jakie panują stosunki między współpracownikami, zależy bowiem bardzo dużo. Praca idzie sprawniej i efektywniej, jeśli te są zawsze pozytywne.

Idealnym rozwiązaniem, które niekiedy nadszarpnięte relacje może poprawić, są tak zwane imprezy integracyjne. W ich trakcie można przecież porozmawiać o czymś więcej, niż tylko obowiązki służbowe. W pracownikach wzmacnia się też poczucie lojalności wobec firmy, bo ta stara się o ich dobre samopoczucie. Korzyści z tego rodzaju przyjęć jest więc całe mnóstwo. Jedyny problem stanowi jednak ich organizacja. Przy niej pamiętać trzeba bowiem o wielu szczegółach. Jakich?

O czym trzeba pamiętać planując imprezę integracyjną?

Przede wszystkim, o przyjęciu należy odpowiednio wcześnie poinformować swoich pracowników. Tak, żeby mogli zaplanować swój czas. Jeśli o planowanej imprezie powiadomimy ich zbyt późno, może okazać się, że na miejscu mało kto się zjawi. Pamiętajmy zatem o tym, by z odpowiednim wyprzedzeniem wystosować zaproszenie w formie papierowej lub mailem.

Po drugie w trakcie imprezy trzeba zapewnić im też ciekawe rozrywki. Jeśli skupimy się wyłącznie na miejscu i dacie, a pominiemy muzykę i dodatkowe atrakcje, całość może wyjść słabo. To samo tyczy się zresztą jedzenia. Menu powinniśmy dobrać z najwyższą starannością. Pamiętając rzecz jasna o niektórych ograniczeniach w diecie i alkoholu.

Samo miejsce, to już kwestia indywidualna. Zależy przecież nie tylko od ilości zaproszonych gości, ale i naszych możliwości finansowych. Skupiając się na pomyśle przyjęcia z muzyką w tle, pamiętajmy jednak, by w wybranym przez nas kompleksie był parkiet. Bez niego tańczenie może okazać się trudne lub wręcz niemożliwe.

Sposób na udaną imprezę integracyjną

By wszystkie powyższe kwestie dopilnować czasami brakuje sił i energii. Wtedy jednak organizację imprezy zlecić można firmie zewnętrznej. Ta dopilnuje za nas wszystkich szczegółów i sprawi, że przyjęcia na długo zapadnie w pamięci wszystkim przybyłym. O ile oczywiście postawimy na agencję, która zna się na rzeczy!

Gale, jubileusze, otwarcia, a także imprezy integracyjne oraz wyjazdy motywacyjne organizuje na przykład agencja In Spe Events ze Szczecina. Z jej pomocy skorzystało już wiele firm. Dysponując pełnym i profesjonalnym zapleczem technicznym, agencja tego typu jest w stanie realizować różnorodne imprezy. Poza tym w ramach jej usług często możemy skorzystać też z cateringu. Wszystkie realizacje planowane są bowiem kompleksowo i w oparciu o wytyczne klienta. Profesjonalni kucharze przygotowując catering, dbają o to, by nawet najmniejsza przystawka przygotowana została ze smakiem i finezją. Firma In Spe Events zapewnia, że jest w stanie przygotować oprawę kulinarną dla kilkudziesięciu, ale też kilku tysięcy osób. Z opisanych usług skorzystać możemy zatem niezależnie od tego czy prowadzimy małą rodzinną firmę, czy zarządzamy dużą korporacją.

Projekt, plan i wdrożenie – tak w skrócie można opisać działalność agencji tego typu. Kreatywność, która towarzyszy organizacji eventów doceniło już wielu. Jeśli więc i Ty zastanawiasz się nad firmą, która stanie na wysokości zadania i spełni wszystkie Twoje oczekiwania w zakresie organizacji imprezy integracyjnej, szukaj rozwiązań szytych na miarę.

top