search
top

Jak wybrać najlepszego producenta regałów sklepowych?

Regały są podstawowym produktem wyposażenia sklepu. Od nich zależy prezentacja produktu i jego dostępność, a także wygoda robienia zakupów. Należy je dobierać w zależności od przestrzeni, jaką mają zajmować. Wysokie zdecydowanie bardziej sprawdzą się w dużych sklepach, a niskie w niewielkich sklepikach. 

Czy wyposażenie sklepu jest ważne?

Producenci regałów sklepowych tworząc elementy wyposażenia muszą wziąć pod uwagę wiele aspektów. Przy projektowaniu powinni między innymi przewidzieć wszystkie funkcje, jakie muszą one spełniać, zapewnić wszelkie udogodnienia w prezentacji produktów oraz bezpieczeństwo korzystania zarówno obsłudze jak i klientom. Niezwykle ważna jest również wytrzymałość mebli i możliwość długoletniego użytkowania, dzięki właściwym materiałom, z których zostaną wykonane. Odpowiedni design natomiast ma wpływ na budowanie wizerunku sklepu. Producenci mebli sklepowych projektują je z myślą o tym, aby można było przebudować ekspozycje i komponować regały w taki sposób, aby klienci bez problemu mogli z nich korzystać, a produkty były we właściwy sposób prezentowane. Wysokość regału, długość półek oraz ich kolor mają wpływ na to, jak będą wyeksponowane na nich  produkty. 

regały sklepowe wykonane z wysokiej jakości materiałów

Cechy najlepszego producenta regałów sklepowych

Decydując się na wybór producenta mebli sklepowych w celu wyposażenia powierzchni handlowej warto wybrać firmę z długoletnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży tego typu sprzętu. Duże znaczenie ma tu również oferta kompleksowego umeblowania powierzchni handlowych, w skład której powinny wchodzić:

  • regały metalowe środkowe, 
  • regały metalowe przyścienne, 
  • regały metalowe warzywnicze, 
  • regały metalowe piekarnicze,
  • regały metalowe alkoholowe,
  • regały chłodnicze,
  • lady chłodnicze, 
  • boksy kasowe,
  • lady ekspedienckie,
  • wiele innych produktów składających się na kompleksowe wyposażenie sklepu, między innymi: koszyki i wózki, stojaki na ubrania, kosze, listwy cenowe, tablice reklamowe, krajalnice, wagi, systemy prowadzenia klienta.

Korzystanie z takiej usługi jest niezwykle wygodnym sposobem na przeprowadzenie trudnego procesu umeblowania nowego sklepu i jego zamiany na powierzchniach już istniejących. Oferowanie do sprzedaży wyposażenia powierzchni handlowych sprawdzonych i rzetelnych producentów jest oznaką wiarygodności firmy i dbania o klienta, któremu zależy na otrzymaniu towaru najwyższej jakości.  

regały sklepowe jako wyposażenie do apteki

Jak wygląda w praktyce proces wyposażenia sklepów?

Wiarygodna firma, oferująca do sprzedaży regały sklepowe, w celu profesjonalnej realizacji zamówienia wysyła swojego pracownika do wskazanej powierzchni handlowej, którego zadaniem jest analiza powierzchni sklepowej pod względem rozmieszczenia urządzeń chłodniczych, co jest niezwykle istotne ze względu na uwarunkowania takie jak odpływy, skroplin, umiejscowienie agregatów, a także w celu szczegółowego pomiaru powierzchni z uwzględnieniem gabarytów mebli i drogi dostawy towarów, co ma ogromne znaczenie dla funkcjonalnego wykorzystania sprzętu. Kolejnym krokiem jest zaaranżowanie powierzchni handlowej z uwzględnieniem prawidłowego roztowarowania i ekspozycji produktów oraz przeanalizowania dróg prowadzenia klienta w celu maksymalizacji obrotów i niskiego poziomu kradzież towarów. Kolejnym krokiem jest złożenie inwestorowi projektu zaaranżowanej powierzchni handlowej oraz szacunkowa wycena i wstępny termin realizacji zamówienia. Następnie dochodzi do podpisania umowy, określającej dokładnie termin realizacji zamówienia wraz ze szczegółową specyfikacją zamawianych mebli. Niektóre firmy z chwilą podpisania umowy anulują koszty aranżacji powierzchni. 

Gdzie można kupić regały sklepowe?

W celu zakupu regałów i innych mebli sklepowych będących elementami wyposażenia powierzchni handlowych warto przejrzeć zasoby Internetu, gdzie firmy na swoich stronach przedstawiają pełną ofertę swoich produktów wraz z wyczerpującą informacją na temat procedury zamawiania produktów wyposażenia placówek handlowych.

top