search
top

Najlepsze miejsca na szkolenia firmowe

Znalezienie noclegu we Wrocławiu nie stanowi dziś większego problemu, a rynek hotelarski w mieście zdecydowanie rozwija się w dobrą stronę, jednak nawet z dużą konkurencją istnieją miejsca zdecydowanie wygrywające w walce o gości. Wrocław oferuje jako miasto bardzo wiele, szczególnie z biznesowego punktu widzenia, dlatego też zapotrzebowanie na hotele biznesowe rośnie tu nieustannie. Jedną z ciekawszych propozycji w tej kategorii jest dziś Hotel Jasek, którego oferta i lokalizacja przyciągnęły już wielu zadowolonych gości. Czym się wyróżnia i co proponuje?

Hotel Jasek Wrocław – propozycja dla klientów biznesowych

Jasek Premium Hotel Wrocław *** rozpoczął swoją działalność w 2000 roku, już wtedy dostrzegając potencjał hoteli oddalonych nieco od zatłoczonego centrum miasta i jednocześnie w niedalekiej odległości od najważniejszych dróg wylotowych. Właściciele od początku stawiali na wysoką jakość oferty i ciągły rozwój hotelu w kierunku stworzenia miejsca zachwycającego nie tylko luksusowymi wnętrzami i przyjazną atmosferą, ale i rozbudowaną ofertą przygotowaną dla klientów biznesowych. To właśnie na organizacji różnego rodzaju spotkań, konferencji, bankietów i imprez firmowych hotel zbudował dobrą renomę, którą cieszy się wśród gości z całej Polski.
Hotel Jasek zlokalizowany jest w północnej części Wrocławia, zaledwie 8 km od miejskiego Rynku i kilka minut dojazdu do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Lokalizacja ta pozwala, by goście odwiedzający miasto wyłącznie w celu uczestniczenia w konferencji firmowej czy spotkaniu integracyjnym organizowanym w hotelu nie musieli przedzierać się przez zakorkowane centrum, a jednocześnie mogli poczuć spokój i ciszę tak niespotykaną w sercu miasta. Hotel sąsiaduje z jednymi z najpiękniejszych pól golfowych w kraju, dzięki czemu goście mogą liczyć nie tylko na ciekawą formę rozrywki, ale i zadbane i naturalne otoczenie hotelu.

Hotel Jasek został przygotowany do obsługi klientów biznesowych, gwarantując dostęp do 7 doskonale wyposażonych sal konferencyjno-bankietowych. Organizacja konferencji, szkoleń, wykładów, imprez integracyjnych czy wigilii pracowniczych nie stanowi tu większego problemu, a sam hotel daje szansę swobodnej pracy w przyjaznej atmosferze i dostępem do wszystkich niezbędnych sprzętów multimedialnych. Goście mają tu nie tylko dostęp do bezprzewodowego Internetu, ale i przygotowanego dla osób pracujących „working room” dającego możliwość pracy jak w klasycznym biurze.


Organizacja imprez okolicznościowych w Hotel Jasek Wrocław

Wrocławski Hotel Jasek to nowoczesny hotel biznesowy, w którym znalazło się aż 96 klimatyzowanych pokoi oraz apartamenty przystosowane do obsługi najbardziej wymagających gości. Aby jednak nie zamykać się na wyłącznie jedną grupę docelową, w hotelu znalazły się także liczne udogodnienia dla rodzin z dziećmi oraz pełna oferta organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Od wesel, przez urodziny, komunie, chrzciny i stypy, po studniówki, bale maturalne, a nawet coroczny bal sylwestrowy, w Hotelu Jasek można przygotować wystawny obiad lub bankiet na każdą okazję.

Hotelowa Restauracja Kryształowa oraz dwie większe sale balowe dają przestrzeń do organizacji zarówno małych, jak i dużych imprez rodzinnych i biznesowych. Hotel oferuje przy tym własny catering zapewniony przez restaurację, która na co dzień specjalizuje się w przygotowywaniu dań polskiej kuchni w nowoczesnym, eleganckim wydaniu. Szef kuchni przygotował też specjalne menu dla dzieci, a na prośbę klientów może przygotować dania bez określonych alergenów czy składników. W ten sposób każde menu może być dostosowane do profilu gości imprezy, nawet tych najbardziej wymagających!

Oferta hotelu Jasek

Hotel Jasek to trzygwiazdkowy obiekt oferujący nie tylko wygodne, w pełni wyposażone pokoje i apartamenty, ale też cały szereg atrakcji i udogodnień tworzonych w oparciu o wieloletnie doświadczenie właścicieli w branży hotelarskiej oraz głosy odwiedzających hotel gości. Na terenie hotelu znalazły się między innymi sauna, stół do tenisa oraz piłkarzyki, a w przypadku zorganizowanych grup możliwa jest też organizacja czasu na pobliskim polu golfowym. Hotel oferuje pełną, profesjonalną obsługę gości biznesowych oraz możliwość organizacji licznych imprez firmowych i okolicznościowych. Jeśli szukasz dobrego, wysokiej klasy hotelu w okolicach Wrocławia, Hotel Jasek to z pewnością jedna z lepszych propozycji na lokalnym rynku.

top