search
top

Nietypowy biznes – tablice sportowe

Pomysł na biznes, wydawałoby się, nietypowy. A jednak K&G już od piętnastu lat z powodzeniem produkuje i sprzedaje swoje tablice sportowe na rynku polskim i za granicę. W czym tkwi ich sukces?

Sukces firmy w nietypowej branży

tablice sporotweZ pewnością klucz do sukcesu każdej firmy zależy od szeregu czynników. Jakość usług, konkurencyjne ceny, umiejętność dotarcia do klienta – wszystko to wpływa na zwiększanie zainteresowania firmą, za którą oprócz dobrych haseł i obietnic idą faktycznie wartościowe produkty. Wraz z rozwojem technologii oraz otwarciem Polski na zagraniczne rynki, nastąpiło poruszenie we wszystkich sferach życia, a w szczególny sposób rozkwitł polski biznes.

Ta mało popularna branża pozwoliła firmie wybić się na wysoki poziom i osiągnąć dobre miejsce pośród najlepszych producentów tego rodzaju sprzętu związanego ze sportem i szeroko pojętą rekreacją.

Zróżnicowanie tablic sportowych

Same tablice sportowe to jak się okazuje coś więcej, niż proste, cyfrowe tablice, wyświetlające wynik meczu. Zależnie od dyscypliny sportowej potrzebne są różne dane, które powinny być wyświetlane, tak aby widzowie mogli na bieżąco śledzić grę i sytuację na boisku, także z odleglejszych miejsc od centrum hali czy murawy.

tablice sportowe

Dostępne w ofercie firmy modele to zarówno prostsze modele, jak i bardziej zaawansowane tablice, które pokazują numery i nazwiska zawodników, historię meczu, wynik ostatnich setów czy poprzedniej połowy, kary nałożone na zawodników, słowem – zbierają wszystkie potrzebne informacje. Ze względu na wielkość danej sali sportowej istnieje także możliwość dostosowania tablic do warunków, umieszczając jedną główną tablicę w centralnym miejscu oraz kilka mniejszych, powielających dowolne informacje z tablicy głównej.

Dla pasjonatów sportu – profesjonalnych czy amatorów – to przydatne narzędzie, natomiast dla sponsorów lokalnych klubów dobra okazja do podniesienie rangi miejscowej sali czy stadionu. Tablice sportowe są również dostępne w wersji dla szkół, z pilotem, którym nauczyciel wychowania fizycznego umieszcza na tablicy odpowiednie informacje w czasie zajęć, ale też później, podczas treningów dla bardziej zainteresowanych, wysportowanych uczniów.

top