search
top

Nowoczesne Centrum okulistyczno-optyczne w Oleśnicy.

Dobre Centrum okulistyczno-optyczne to takie, które przede wszystkim dba o dobro, bezpieczeństwo i zdrowie swoich pacjentów. Dlatego tak istotne jest, aby zatrudnieni tam pracownicy mieli niezbędne kwalifikacje, a na samą wizytę nie czeka się latami.

Nowoczesne Centrum OneDayClinic w Oleśnicy zostało otwarte specjalnie z myślą o osobach, które potrzebują natychmiastowej pomocy związanej z chorobami oraz schorzeniami wzroku. Badania są przeprowadzone zarówno w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, jak i prywatnie. Podczas doboru okularów można również liczyć na pomoc optyka, który dopasuje odpowiednie oprawki oraz szkła do kształtu twarzy oraz stwierdzonej przez okulistę wadę.

Czas oczekiwania na wizytę – ile trwa?

Wiele osób chorych na zaćmę albo starających się zbadań wzrok w ramach NFZ obawia się, że najbliższa wizyta będzie miała miejsca dopiero za kilka lat. W większości klinik okulistycznych na Dolnym Śląsku, zwłaszcza w Oleśnicy, pacjenci muszą stanąć w kolejce, nieważne czy ich problem wymaga pilnej interwencji lekarza.

W Centrum okulistyczno-optycznym na wizytę czeka się znacznie krócej, a pilne zabiegi usuwania zaćmy przeprowadza się już nawet w ciągu najbliższych 30 dni. Jeszcze szybciej można znaleźć termin umawiając się na prywatną wizytę u okulisty bądź optometrysty. Centrum okulistyczno-optycznemu w Oleśnicy zależy na tym, aby pacjenci mogli wybrać wizytę w dogodnym dla siebie terminie, bez konieczności czekania w długich kolejkach – nawet w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Na badania i zabiegi przeprowadzane w ramach prywatnej opieki zdrowotnej, nie trzeba czekać długo, a jednocześnie planować wyjazdu za granicą.

W trosce o pacjentów OneDayClinic proponuje badania oraz pilne zabiegi operacji zaćmy, na które trzeba czekać niecały miesiąc. Wbrew pozorom nie jest to drogie zobowiązanie – pakiety zaczynają się już 0 złotych, a większe opłaty bez obaw można rozbić na raty.

Zakres usług w Centrum okulistyczno-optycznym w Oleśnicy – czego można się spodziewać?

Centrum okulistyczno-optyczne to klinika zajmująca się przede wszystkim leczeniem wad wzroku – w szczególności usuwaniem zaćmy. Wykwalifikowana kadra pracownicza jest w stanie skutecznie wyleczyć zaćmę poprzez wykonanie krótkiego, dwudziestominutowego zabiegu, a następnie zrobić wszystko przed nawrotem choroby. Z pewnością przyczynia się do tego nowoczesny sprzęt, w jaki jest wyposażone Centrum. Lekarze w OneDayClinic do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie i dopasowują pakiet do jego potrzeb. Przed zabiegiem przeprowadzane są liczne konsultacje z pacjentem oraz badania, a na ich podstawie dobierana jest odpowiednia soczewka, która jak najlepiej ma poprawić widzenie.

Klinika oferuje również kompleksową pomoc w dojazdach oraz zakwaterowaniu na czas zabiegu zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wysokiej jakości sprzęt oraz współpraca tylko ze sprawdzonymi klinikami sprawia, pozwalają na zapewnienie pacjentowi maksymalnego bezpieczeństwa oraz komfortu.

OneDayClinic zajmuje się również wypełnieniem wszystkich formalności, a w przypadku zabiegu przeprowadzanego za granicą – zapewnia obecność osoby-tłumacza. Dodatkowo każdy może liczyć w ramach wybranego pakietu na transport oraz zakwaterowanie w komfortowym hotelu.

Pacjenci po zabiegu usuwania zaćmy mają również zapewnioną wizytę kontrolną dzień po operacji, dzięki czemu lekarz od razu będzie mógł skontrolować, czy wszystko się udało. Warto również pamiętać, że lekarze w OneDayClinic jeszcze przed zabiegiem pomagają w dopasowaniu odpowiedniej soczewki, a optycy z pewnością znajdą idealną oprawę okularów w przypadku konieczności noszenia przez jakiś czas okularów korekcyjnych.

Kto przyjmuje w Centrum okulistyczno-optycznym w Oleśnicy?

W Centrum zatrudnieni są wykwalifikowani pracownicy, którzy za pomocą profesjonalnego sprzętu przeprowadzają dokładną diagnostykę i podejmują się leczenia wykrytej wady, starając się skutecznie wyeliminować problem. Na miejscu pracuje okulista, Brygida Elias, z wieloletnim doświadczeniem, która wykonuje badania zarówno na NFZ, jak i prywatnie. Pomoc w doborze odpowiednich szkieł lub soczewek można znaleźć u optometrysty Doroty Bytniewskiej, Justyny Czernickiej oraz Barbary Kucharskiej.

Nowoczesne Centrum okulistyczno-optyczne w Oleśnicy – dlaczego warto?

Klinika została wyposażona w najnowszej jakości sprzęt, a dzięki temu, że zatrudniają wykwalifikowaną kadrę pracowniczą – istnieje możliwość skutecznego wyleczenia zaćmy oraz dokonania odpowiedniej korekcji wad wzroku. Dodatkowe usługi, jakie zapewnia klinika podnoszą poczucie bezpieczeństwa i komfortu u każdego pacjenta.

top